Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již 4. září. Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky a dětský kurz v Kunraticích, ty začínají až 12. září, a dětské kurzy v Písnici a ve Vršovicích, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Kurzy dne 16. 11. 2017

15.11.2017

Milí tanečníci, jak všichni určitě víte, ve čtvrtek 16. 11. 2017 proběhne od 19:00 Oslava 20 let Rinceoirí. Čtvrteční kurz pokročilých a mírně pokročilých softů…

Celý článek

Oslava 20 let Rinceoirí – nové informace

7.11.2017

Milí tanečníci, rodiče a přátelé irského tance, rádi bychom Vás pozvali na Oslavu 20 let Rinceoirí. Aktuální informace můžete sledovat na naší facebookové události nebo i…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2017