Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již 4. září. Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky a dětský kurz v Kunraticích, ty začínají až 12. září, a dětské kurzy v Písnici a ve Vršovicích, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Závěrečné vystoupení RIDA a Rinceoirí

18.6.2018

Milí tanečníci, vážení rodiče a přátelé irského tance, rádi bychom Vás pozvali na Závěrečné vystoupení taneční skupiny Rinceoirí a školy irského tance RIDA. Každý kurz…

Celý článek

Úterní kurzy budou do konce května prodloužené

14.5.2018

Milí tanečníci, určitě si pamatujete, že v únoru jednou odpadly oba úterní kurzy kvůli výpadku proudu. Rádi bychom Vám tento čas nahradili a uděláme to…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2018
Praha