Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. Rozvrh na školní rok 2015/2016 je již k dispozici!

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Modřanech, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná 7. září! Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky – ty začínají až 14. září. Dále pak kurzy v Písnici, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Záverečné vystoupení 2016

12.6.2016

Vážení přátelé irského tance, Stejně jako každý rok, přijďte podpořít své přátele, partnery či příbuzné a podívat se, jak se zlepšili za tento školní rok.…

Celý článek

Tábor s irským tancem

18.4.2016

V srpnu chystáme jak pro děti pokročilé, tak pro děti které irské tance nikdy nezkusily tábor s irským tancem. Kdy: 1. – 6. 8. 2016…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2016