Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již v týdnu od 9. září. Výjimkou je kurz pro úplné začátečníky, ten začíná až 16. září, a dětské kurzy v Písnici, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Jarní prázdniny 2020

9.2.2020

Milí tanečníci, kvůli jarním prázdninám odpadnou následující kurzy: děti Nusle – 17.2. mírně pokročilí hard shoes – 18.2. začátečníci soft shoes – 18.2. děti Palmovka –…

Celý článek

Vánoční prázdniny

15.12.2019

Milí tanečníci, letos budou Vánoční prázdniny v termínu od 23.12.2019 do 3.1.2020 takže v těchto dnech odpadnou všechny tréninky. Všechny kurzy začnou znovu v týdnu…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2020
Praha