Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již 4. září. Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky a dětský kurz v Kunraticích, ty začínají až 12. září, a dětské kurzy v Písnici a ve Vršovicích, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Jarní prázdniny a letní tábor pro děti

1.2.2018

Milí tanečníci, dětský tábor s irským tancem letos proběhne v termínu 30.7-4.8. v Loutí u Nové Rabyně (tj. tam, kde to bylo před dvěma lety). Přihlášky Vám…

Celý článek

Vánoční prázdniny

18.12.2017

Milí tanečníci, letošní vánoční prázdniny začínají až 23. 12. Tento týden tedy proběhnou všechny kurzy normálně, až na kurz Rinceoirí Junior, který tento pátek (22.12.)…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2018