Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již 4. září. Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky a dětský kurz v Kunraticích, ty začínají až 12. září, a dětské kurzy v Písnici a ve Vršovicích, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Nalezené taneční boty

15.9.2017

Milí tanečníci, v červnu jsme vyklízeli skříňku na Táborské a našli jsme tam tyto boty:   Věříme, že někomu musí opravdu chybět. Prosíme, přihlaste se…

Celý článek

Nový školní rok

7.9.2017

Milí tanečníci, doufáme, že jste si o prázdninách odpočinuli a že jste načerpali síly na další rok plný tance. Rozdělení do kurzů jsme vám zaslali…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2017