Přihlaste se zde Rozvrh kurzů

Přihlaste se na kurzy irského tance a stepu

Od nového školního roku, tedy od září, bereme do kurzů nové začátečníky. A to nejen dospělé ale i děti. 

Pod vedením zkušených lektorů se máte možnost naučit sólové i týmové tance v měkkých botách a také irský step. Tancem si zlepšíte své rytmické a pohybové nadání i fyzickou kondici Spolupracujeme se zahraničními lektory a každoročně pořádáme mezinárodní soutěž v Praze. Pod naším vedením se budete moci těchto soutěží v Čechách i zahraničí zúčastnit. Na konci školního roku se v našem závěrečném vystoupení můžete pochlubit tím, co už dovedete.

Vedeme kurzy pro dospělé v centru Prahy a pro děti ve Vršovicích, v Nuslích, v Kunraticích, v Dejvicích, v Písnici a na Palmovce. Přijímáme tanečníky a tanečnice od 5 let, horní hranice není stanovena. Z kurzů každý rok vybíráme nejšikovnější tanečníky do vystupující skupiny Rinceoirí.

Většina kurzů začíná již 4. září. Jedinými výjimkami jsou kurzy pro úplné začátečníky a dětský kurz v Kunraticích, ty začínají až 12. září, a dětské kurzy v Písnici a ve Vršovicích, které začnou až v říjnu.

 

Tak neváhejte přijít, první lekce je zdarma!

Dětské kurzy ve dnech 30. 4. a 7. 5.

16.4.2018

Milí tanečníci, moc nás to mrzí, ale ve dnech 30.4. a 7.5. (pondělí) bohužel musíme zrušit dětské kurzy v Nuslích a v Dejvicích, na obou…

Celý článek

Velikonoční prázdniny 2018

18.3.2018

Milí tanečníci, ve dnech 29. 3. – 2. 4. budou na školách Velikonoční prázdniny. Z tohoto důvodu bohužel musíme ve čtvrtek 29.3. zrušit dospělý softový kurz i…

Celý článek

archiv novinek
© Copyright RIDA 2018