??????????????????????

Anežka Flodrová

Hlavní lektorka

Se sportem začala v pěti letech. Postupně prošla taneční průpravou moderní gymnastiky a baletu a několik let se aktivně věnovala sportovní gymnastice, sokolské všestrannosti, volejbalu a párové akrobacii. S irským tancem se poprvé setkala na letní škole irských tanců (Bernard’s Summer school of Irish Dancing) v roce 2007 pod vedením kvalifikovaných lektorů Stephena Scariffa, Lisy Delaney a Corinne Delaney. Tento druh tance ji zaujal, a proto se přihlásila do kurzů RIDA. Se skupinou Rinceoirí začala vystupovat v roce 2009, kdy se účastnila tanečního turné Dancing Dream. V roce 2010 byla přijata za členku tohoto souboru a v současné době vystupuje v taneční show 7 Reasons to Dance.

Se skupinou Rinceoirí se účastnila Taneční skupiny roku 2010, talentové soutěže v témže roce a mnoha dalších vystoupení. V irském tanci se věnuje také soutěžení, v současné době pod vedením Leanne Gray, TCRG. Upřednostňuje týmový tanec, ve kterém se v roce 2013 spolu s dalšími členkami Delaney Academy Prague kvalifikovala na světový šampionát v Londýně, kterého se také na jaře 2014 zúčastnila.

Od roku 2010 učí v taneční škole RIDA, kde se zaměřuje především na výuku dětských kurzů. Kromě irského tance se zajímá také o moderní, jazzový a muzikálový tanec. Zároveň se zúčastnila několika seminářů tradičního irského tance seán nós s Emmou O´Sullivan.

© Copyright RIDA 2019
Praha