Nový školní rok

Milí tanečníci,

doufáme, že jste si o prázdninách odpočinuli a že jste načerpali síly na další rok plný tance. Rozdělení do kurzů jsme vám zaslali na mail, pokud se k někomu nedostalo, nebo jste se v něm nenašli, určitě nám dejte vědět.

Kurzy letos začínají 4. 9. 2017 a končí závěrečným vystoupením 24. 6. 2018. O platbu za 1. pololetí vás poprosíme do 24. 9. 2017.

Mezi důležité termíny tohoto pololetí patří víkend 14.-15. 10., kdy proběhne soutěž ve Vídni, 4.-5. 11. kvalifikace v Gdyni a 2.-3. 12. vánoční feis v Bratislavě. Před každou soutěží se pro vás budeme snažit uspořádat seminář a 25.-26. listopadu proběhne seminář s Leanne.

Co se týče kurzů, tak většina začíná v týdnu od 4. září. Výjimkou jsou dospělí začátečníci a děti v Kunraticích, kteří začnou o týden později, tedy od 11. 9. a dětské kurzy v Písnici a Vršovicích, které začínají až od října. Kromě toho nám tento týden oznámili, že se bude rekonstruovat tělocvična na ZŠ Bohumila Hrabala na Palmovce a že nám ruší nájem. V současné době tedy hledáme náhradní místo a budeme vás informovat, jakmile nějaké najdeme.

To je od nás vše a těšíme se na vás na kurzech. Nový školní rok začíná 5, 6, 7, 8…

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2022

Vánoce jsou za rohem a vy si lámete hlavu, co dáte pod stromeček? Nebo byste si v novém roce chtěli vyzkoušet něco nového, při čem

Přijďte si s námi zatančit!
Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2021

Léto uběhne jako voda a Vy už přemýšlíte, co budete dělat, až venku nebude sportu přát počasí? Hledáte příležitost vyzkoušet si něco nového? Pak jste

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!