Berlin Feis & Vienna Feis 2014

Rádi bychom připomněli všem tanečníkům, kteří se chystají na soutěž do Berlína či Vídně, že je nejvyšší čas posílat přihlášky. Časový rozvrh berlínské soutěže, která se koná v sobotu 4. října, najdete zde. Přihlásit se můžete nejpozději do 24. září!

Pokud se chystáte do Vídně, máte času trochu víc. Soutěž se koná o víkendu 11. a 12. října a přihlášky je nutné poslat do 1. října. Časový rozvrh a všechny potřebné informace k vídeňské soutěži najdete zde.

A jak se můžete přihlásit? Napište nám příspěvek do facebookové skupiny Delaney Academy s čísly tanců, na které se přihlašujete, nebo nám pošlete e-mail na info@rinceoiri.cz. Doufáme, že alespoň na jednu ze soutěží vyrazíte a přejeme Vám mnoho úspěchů!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2023

Jako každý rok, i letos proběhne naše tradiční zářijová lekce irského tance pro začátečníky. Ať už hledáte novou aktivitu pro Vaše děti, nebo si zkrátka

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!