Berlin Feis & Vienna Feis 2014

Rádi bychom připomněli všem tanečníkům, kteří se chystají na soutěž do Berlína či Vídně, že je nejvyšší čas posílat přihlášky. Časový rozvrh berlínské soutěže, která se koná v sobotu 4. října, najdete zde. Přihlásit se můžete nejpozději do 24. září!

Pokud se chystáte do Vídně, máte času trochu víc. Soutěž se koná o víkendu 11. a 12. října a přihlášky je nutné poslat do 1. října. Časový rozvrh a všechny potřebné informace k vídeňské soutěži najdete zde.

A jak se můžete přihlásit? Napište nám příspěvek do facebookové skupiny Delaney Academy s čísly tanců, na které se přihlašujete, nebo nám pošlete e-mail na info@rinceoiri.cz. Doufáme, že alespoň na jednu ze soutěží vyrazíte a přejeme Vám mnoho úspěchů!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!