Kvalifikace a mistrovství Evropy v Gdyni

O víkendu 4. a 5. listopadu probíhala kvalifikace v Gdyni, které se zúčastnilo 9 tanečnic a jeden tanečník ze skupiny Rinceoirí v kategorii open. Pět tanečnic si kvalifikaci vyzkoušelo úplně poprvé a byl to pro ně opravdu velký přínos. Asi nejúspěšnější z nich byla Julča Hrubá, která s přehledem získala bronzové třetí místo. Kromě ní se kvalifikace poprvé zúčastnila také Kiki Adamcová, Maruška Gavláková, Terka Šmejkalová a Týna Bundilová. Marušce gratulujeme k recallu a holkám k úspěšnému zvládnutí všech tanců.

Kvalifikace se ale zúčastnily také ostřílené tanečnice Sára Slavíčková, Míša Srbová a Maruška Staňková. Sáře a Míše gratulujeme ke kvalifikování se na mistrovství světa a Marušce alespoň ke krásnému recallu. Ondra Svoboda pak letos obhájil svůj titul mistra Evropy. Kromě nich se feise zúčastnili také další tanečníci z řad RIDA, kteří byli našim šampionkám velkou oporou. Děkujeme tedy Verče Benáčkové za lektorské vedení, Šárce Coufalové a Kačce Srbové za makeup a česání, Petrovi Malinovi, Terce Myslilové, Týně Bundilové za všeobecnou podporu a Martinovi Rašpličkovi za natáčení nejlepších momentů. Bez tohoto týmu bychom rozhodně nebyli tak úspěšní.

Počasí se o víkendu opravdu vydařilo, a tak se nám povedlo podívat se i do známého gdyňského přístavu a prohlédnout si město. Cesta sem byla sice dlouhá, ale rozhodně se to vyplatilo a budeme mít na co vzpomínat. A už se těšíme na světový šampionát do Glasgow!!!

img66

 

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2023

Jako každý rok, i letos proběhne naše tradiční zářijová lekce irského tance pro začátečníky. Ať už hledáte novou aktivitu pro Vaše děti, nebo si zkrátka

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!