Kvalifikace a mistrovství Evropy v Gdyni

O víkendu 4. a 5. listopadu probíhala kvalifikace v Gdyni, které se zúčastnilo 9 tanečnic a jeden tanečník ze skupiny Rinceoirí v kategorii open. Pět tanečnic si kvalifikaci vyzkoušelo úplně poprvé a byl to pro ně opravdu velký přínos. Asi nejúspěšnější z nich byla Julča Hrubá, která s přehledem získala bronzové třetí místo. Kromě ní se kvalifikace poprvé zúčastnila také Kiki Adamcová, Maruška Gavláková, Terka Šmejkalová a Týna Bundilová. Marušce gratulujeme k recallu a holkám k úspěšnému zvládnutí všech tanců.

Kvalifikace se ale zúčastnily také ostřílené tanečnice Sára Slavíčková, Míša Srbová a Maruška Staňková. Sáře a Míše gratulujeme ke kvalifikování se na mistrovství světa a Marušce alespoň ke krásnému recallu. Ondra Svoboda pak letos obhájil svůj titul mistra Evropy. Kromě nich se feise zúčastnili také další tanečníci z řad RIDA, kteří byli našim šampionkám velkou oporou. Děkujeme tedy Verče Benáčkové za lektorské vedení, Šárce Coufalové a Kačce Srbové za makeup a česání, Petrovi Malinovi, Terce Myslilové, Týně Bundilové za všeobecnou podporu a Martinovi Rašpličkovi za natáčení nejlepších momentů. Bez tohoto týmu bychom rozhodně nebyli tak úspěšní.

Počasí se o víkendu opravdu vydařilo, a tak se nám povedlo podívat se i do známého gdyňského přístavu a prohlédnout si město. Cesta sem byla sice dlouhá, ale rozhodně se to vyplatilo a budeme mít na co vzpomínat. A už se těšíme na světový šampionát do Glasgow!!!

img66

 

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!