Zveme Vás na Christmas Class Feis RIDA!!!

Milí tanečníci a rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na vánoční Class Feis naší školy Rinceoirí Irish Dance Academy,  který se bude konat v divadelním sále v posledním patře základní školy Táborské ve středu 26. 11. 2014.

Bude to historicky první Class Feis RIDA a to si nemůžete nechat ujít. Class Feis je soutěž v irských tancích podobně jako například mezinárodní Prague Feis, který pravidelně organizujeme v květnu, ale je otevřená pouze pro tanečníky naší školy. Je to však hlavně příležitost užít si trochu legrace v předvánočním období plném stresu, vyzkoušet si nanečisto, jak zvládáte jednotlivé soutěžní tance, a v neposlední řadě předvést své umění kamarádům, rodičům a prarodičům, které můžete na náš Christmas Class Feis také pozvat. Uvidíte tanečníky jiných kategorií, včetně tanečníků úrovně open, kteří budou naši školu víkend předtím reprezentovat v Holandsku na kvalifikaci na světový šampionát. Pro tanečníky RIDA, kteří se zúčastní, připravujeme také malé vánoční překvapení.

Jako porotkyni přivítáme Terezu Bachovou TCRG, naši kamarádku, extanečnici Rinceoirí a lektorku LUAS Dancing School. Na feisi bude tanečníky doprovázet svou hudbou Kristián Fišl, první český hudebník, kterého jste měli možnost vidět již na Prague Feis a jiných feisanna v okolních státech.

Syllabus si můžete stáhnout zde:  Syllabus_class_feis_RIDA_2014

Tešíme se na Vás!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2023

Jako každý rok, i letos proběhne naše tradiční zářijová lekce irského tance pro začátečníky. Ať už hledáte novou aktivitu pro Vaše děti, nebo si zkrátka

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!