Zveme Vás na Christmas Class Feis RIDA!!!

Milí tanečníci a rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na vánoční Class Feis naší školy Rinceoirí Irish Dance Academy,  který se bude konat v divadelním sále v posledním patře základní školy Táborské ve středu 26. 11. 2014.

Bude to historicky první Class Feis RIDA a to si nemůžete nechat ujít. Class Feis je soutěž v irských tancích podobně jako například mezinárodní Prague Feis, který pravidelně organizujeme v květnu, ale je otevřená pouze pro tanečníky naší školy. Je to však hlavně příležitost užít si trochu legrace v předvánočním období plném stresu, vyzkoušet si nanečisto, jak zvládáte jednotlivé soutěžní tance, a v neposlední řadě předvést své umění kamarádům, rodičům a prarodičům, které můžete na náš Christmas Class Feis také pozvat. Uvidíte tanečníky jiných kategorií, včetně tanečníků úrovně open, kteří budou naši školu víkend předtím reprezentovat v Holandsku na kvalifikaci na světový šampionát. Pro tanečníky RIDA, kteří se zúčastní, připravujeme také malé vánoční překvapení.

Jako porotkyni přivítáme Terezu Bachovou TCRG, naši kamarádku, extanečnici Rinceoirí a lektorku LUAS Dancing School. Na feisi bude tanečníky doprovázet svou hudbou Kristián Fišl, první český hudebník, kterého jste měli možnost vidět již na Prague Feis a jiných feisanna v okolních státech.

Syllabus si můžete stáhnout zde:  Syllabus_class_feis_RIDA_2014

Tešíme se na Vás!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2022

Vánoce jsou za rohem a vy si lámete hlavu, co dáte pod stromeček? Nebo byste si v novém roce chtěli vyzkoušet něco nového, při čem

Přijďte si s námi zatančit!
Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2021

Léto uběhne jako voda a Vy už přemýšlíte, co budete dělat, až venku nebude sportu přát počasí? Hledáte příležitost vyzkoušet si něco nového? Pak jste

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!