Zveme Vás na Christmas Class Feis RIDA!!!

Milí tanečníci a rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na vánoční Class Feis naší školy Rinceoirí Irish Dance Academy,  který se bude konat v divadelním sále v posledním patře základní školy Táborské ve středu 26. 11. 2014.

Bude to historicky první Class Feis RIDA a to si nemůžete nechat ujít. Class Feis je soutěž v irských tancích podobně jako například mezinárodní Prague Feis, který pravidelně organizujeme v květnu, ale je otevřená pouze pro tanečníky naší školy. Je to však hlavně příležitost užít si trochu legrace v předvánočním období plném stresu, vyzkoušet si nanečisto, jak zvládáte jednotlivé soutěžní tance, a v neposlední řadě předvést své umění kamarádům, rodičům a prarodičům, které můžete na náš Christmas Class Feis také pozvat. Uvidíte tanečníky jiných kategorií, včetně tanečníků úrovně open, kteří budou naši školu víkend předtím reprezentovat v Holandsku na kvalifikaci na světový šampionát. Pro tanečníky RIDA, kteří se zúčastní, připravujeme také malé vánoční překvapení.

Jako porotkyni přivítáme Terezu Bachovou TCRG, naši kamarádku, extanečnici Rinceoirí a lektorku LUAS Dancing School. Na feisi bude tanečníky doprovázet svou hudbou Kristián Fišl, první český hudebník, kterého jste měli možnost vidět již na Prague Feis a jiných feisanna v okolních státech.

Syllabus si můžete stáhnout zde:  Syllabus_class_feis_RIDA_2014

Tešíme se na Vás!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!