Nový školní rok

Hledáte, čím zabavit své děti nebo sebe na příští školní rok? Jak protáhnout své tělo od věčného sezení u počítače? Jak shodit nějaké to kilo, najít nové přátele, poznat novou kulturu či prostě jen najít nějakou zábavu? Nebo jste viděli Lord of the Dance a chcete také umět tak tančit?

Pak neváhejte a přihlaste se od září do našich kurzů. Ty probíhají jednou či dvakrát týdně na různých místech v Praze. Pro naše tanečníky pořádáme spoustu dalších akcí jako pravidelné semináře s naší zahraniční lektorkou Leanne Gray, letní školu, dětský tábor, jarní soustředění, závěrečné vystoupení, pikniky apod.

Na naší letošní letní škole se k Leanne Gray přidala i její sestra Caroline Gray, která v Lord of the Dance tančí hlavní roli!

A co musíte udělat, abyste už mohli začít tančit? Vyplňte PŘIHLÁŠKU už dnes! Podrobnosti o kurzech najdete v záložkách pro děti nebo pro začátečníky. A rozvrh pro tento školní rok? Tady!

První lekce je zdarma, tak pokud si stále nejste jisti, můžete si irské tance přijít nezávazně vyzkoušet!

Pokud jsou nějaké informace, které se Vám na našich stránkách nepovedlo dohledat, můžete nás kontaktovat na info@rinceoiri.cz nebo na telefonním čísle 728 797 479.

Těšíme se na Vás!!!!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!