Nový školní rok

Hledáte, čím zabavit své děti nebo sebe na příští školní rok? Jak protáhnout své tělo od věčného sezení u počítače? Jak shodit nějaké to kilo, najít nové přátele, poznat novou kulturu či prostě jen najít nějakou zábavu? Nebo jste viděli Lord of the Dance a chcete také umět tak tančit?

Pak neváhejte a přihlaste se od září do našich kurzů. Ty probíhají jednou či dvakrát týdně na různých místech v Praze. Pro naše tanečníky pořádáme spoustu dalších akcí jako pravidelné semináře s naší zahraniční lektorkou Leanne Gray, letní školu, dětský tábor, jarní soustředění, závěrečné vystoupení, pikniky apod.

Na naší letošní letní škole se k Leanne Gray přidala i její sestra Caroline Gray, která v Lord of the Dance tančí hlavní roli!

A co musíte udělat, abyste už mohli začít tančit? Vyplňte PŘIHLÁŠKU už dnes! Podrobnosti o kurzech najdete v záložkách pro děti nebo pro začátečníky. A rozvrh pro tento školní rok? Tady!

První lekce je zdarma, tak pokud si stále nejste jisti, můžete si irské tance přijít nezávazně vyzkoušet!

Pokud jsou nějaké informace, které se Vám na našich stránkách nepovedlo dohledat, můžete nás kontaktovat na info@rinceoiri.cz nebo na telefonním čísle 728 797 479.

Těšíme se na Vás!!!!

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Skupina Rinceoirí
Aktuality

Ochutnej Irský Tanec – březen 2023

Svátek svatého Patrika se blíží a spolu s ním i březnové termíny naší oblíbené ochutnávkové lekce irského tance pro začátečníky.  Ať už si touto dvouhodinovou lekcí

Skupina Rinceoirí
Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2023

Hledáte originální vánoční dárek pro sebe nebo své blízké? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a přijďte si s námi zatančit! Na dvouhodinové ochutnávkové

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!