Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou lekci irského tance pro začátečníky. Na výběr je hned ze dvou termínů a kromě samotného tance si na lekci užijete i rytmy podmanivé irské hudby, která Vás vtáhne do začátku nového roku tou pravou nohou.

Jak lekce probíhá?

Pod vedením milých a zkušených lektorek se naučíte základní kroky irského tance v měkkých botách (tzv. soft shoes), jednoduché tance a na závěr si zatančíte krátkou choreografii. Kurz je vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

Nemusíte se bát, že bychom po Vás na semináři chtěli dokonalé výkony, jde spíše o to si zatancovat, pobavit se a vyzkoušet něco nového. Pokud by Vás irský tanec zaujal natolik, že byste se mu chtěli věnovat dál, nabízíme spoustu kurzů pro děti i dospělé v Rinceoirí Irish Dance Academy.

Co budete potřebovat?

Pohodlné sportovní oblečení, boty – baletní piškoty (pokud máte) nebo měkčí tenisky s bílou podrážkou (aby nebarvily podlahu sálu), dostatek vody a malý ručník.

Termíny: 13. 1. a 20. 1. 2024 od 17:00 do 19:00

Místo: Taneční studio Voila, Mánesova 1648/80, 120 00 Praha 2, Vinohrady

Cena: 600 Kč

Navíc každý, kdo se této akce zúčastní, dostane slevu 10% na kurzovné v nadcházejícím pololetí!

Pro přihlášení na lekci prosím vyplňte na našem webu přihlášku, v kolonce kurz zaškrtněte lekci “Ochutnej irský tanec” a do poznámky uveďte Vámi vybraný termín.

Neváhejte dlouho, kapacita lekcí je omezená!

Budeme se na Vás těšit!

 

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!