Jak jsme se měli ve Vídni – Vienna feis

O víkendu 14. a 15. října jsme se zúčastnili mezinárodní soutěže ve Vídni Vienna Feis. Celý víkend jsme si moc užili a naše škola byla opět velmi úspěšná. V sobotu soutěžily naše mladší tanečnice v pokročilých kategoriích intermediate a open. Moc gratulujeme Sáře Slavíčkové k výhře open šampionátu, Míše Srbové k druhému a Marušce Staňkové k šestému místu. Dále jsme také moc rádi, že si šampionát vyzkoušela Terka Šmejkalová, Kiki Adamcová a Maruška Gavláková, které se za měsíc poprvé zúčastní kvalifikace v Gdyni.

V neděli pak tančili mladší i starší začátečníci v kategoriích beginners a primary. K výhře gratulujeme například Kristýně Ferencové, ale získali jsme i několik dalších postupových míst. Zároveň jsme také rádi, že si na této soutěži poprvé zatančila Kateřina Srbová a držíme jí palce na další soutěže. Celkově se Vídeňského feise zúčastnilo téměř 30 tanečníků RIDA. Ne všichni soutěžili, někteří přijeli podpořit své spolutanečníky z kurzů, což moc oceňujeme, je to skvělá motivace!

Kromě soutěžení jsme se také vydali objevovat krásy rakouského hlavního města. Půjčili jsme si místní sdílená kola a udělali jsme si krátkou projížďku po městě. Cestou jsme samozřejmě nemohli vynechat vyhlášený sachr dort, milovníci slaného si pochutnali na obřím langoši v Prateru. Zkrátka jsme si výlet moc užili a cítíme, že nás soutěž opravdu posunula, a že jsme připravení na letošní kvalifikaci v Gdyni.

33672873_1846803985340581_8238373316750999552_n

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Skupina Rinceoirí
Aktuality

Ochutnej Irský Tanec – březen 2023

Svátek svatého Patrika se blíží a spolu s ním i březnové termíny naší oblíbené ochutnávkové lekce irského tance pro začátečníky.  Ať už si touto dvouhodinovou lekcí

Skupina Rinceoirí
Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2023

Hledáte originální vánoční dárek pro sebe nebo své blízké? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a přijďte si s námi zatančit! Na dvouhodinové ochutnávkové

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!