World championship Dublin

A je to tady! Světový šampionát již začal, a i my jsme se konečně zapojili. A kde jinde než v Dublinu. Letos nás čekaly jak sólové soutěže, tak i týmovky – na „svěťák“ se probojoval i náš tým 8-handu. A tak jsme odletěli ve složení Míša, Sára, Anežka, Verča, Mája, Petr, Ondra, Verča, Jirka, Fiona, Vendy a Pavel. Většina z nás soutěžila v rozličné dny, a tak první parta vyrazila již ve středu, následována zbytkem v sobotu.

Obrovským úspěchem bezpochyby je získání Aisling award Sárou Slavíčkovou a Ondrou Svobodou. Tato cena je udělována nejlepšímu tanečníkovi z Evropy, Asie a Afriky. Dokonce Sáře a i Míše jen o pár míst utekl takzvaný recall. Všem třem moc gratulujeme! Gratulace patří i Veronice Benáčkové, Fioně O’Regan a Marušce Staňkové za perfektně odtancované tance. A v neposlední řadě musíme vyzdvihnout i náš tým, který předvedl velmi dobrý výkon.

Každá velká a významná soutěž, kterou Světový šampionát v irském tanci bezpochyby je, je pro naše tanečníky významným zdrojem zkušeností. Ty pak dále můžeme předávat našim mladším tanečníkům (a to jak mladším služebně, tak i věkově). Krom samotného soutěžení, o kterém by se dalo vyprávět velmi dlouho, se nám poštěstilo i prohlédnout si krás Dublinu, ochutnat místní speciality a projet se na krásný výlet do blízkého okolí tohoto města.

17952779_10155262116206800_8334472922604889566_n

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Přijďte si s námi zatančit!
Uncategorized

Ochutnej Irský Tanec – březen 2024

Začíná březen a s ním se blíží i svátek svatého Patrika plný irské hudby, tance a zelené barvy. Chcete si i Vy zkusit zatančit do

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!