World championship Dublin

A je to tady! Světový šampionát již začal, a i my jsme se konečně zapojili. A kde jinde než v Dublinu. Letos nás čekaly jak sólové soutěže, tak i týmovky – na „svěťák“ se probojoval i náš tým 8-handu. A tak jsme odletěli ve složení Míša, Sára, Anežka, Verča, Mája, Petr, Ondra, Verča, Jirka, Fiona, Vendy a Pavel. Většina z nás soutěžila v rozličné dny, a tak první parta vyrazila již ve středu, následována zbytkem v sobotu.

Obrovským úspěchem bezpochyby je získání Aisling award Sárou Slavíčkovou a Ondrou Svobodou. Tato cena je udělována nejlepšímu tanečníkovi z Evropy, Asie a Afriky. Dokonce Sáře a i Míše jen o pár míst utekl takzvaný recall. Všem třem moc gratulujeme! Gratulace patří i Veronice Benáčkové, Fioně O’Regan a Marušce Staňkové za perfektně odtancované tance. A v neposlední řadě musíme vyzdvihnout i náš tým, který předvedl velmi dobrý výkon.

Každá velká a významná soutěž, kterou Světový šampionát v irském tanci bezpochyby je, je pro naše tanečníky významným zdrojem zkušeností. Ty pak dále můžeme předávat našim mladším tanečníkům (a to jak mladším služebně, tak i věkově). Krom samotného soutěžení, o kterém by se dalo vyprávět velmi dlouho, se nám poštěstilo i prohlédnout si krás Dublinu, ochutnat místní speciality a projet se na krásný výlet do blízkého okolí tohoto města.

17952779_10155262116206800_8334472922604889566_n

Sdílejte tento příspěvek!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další aktuality

Aktuality

Ochutnej irský tanec – leden 2024

Opět se blíží Vánoce a Vy váháte co originálního svým blízkým nadělíte pod stromeček? Spojte nevšední zážitek s trochou zdravého pohybu a darujte naši dvouhodinovou

Aktuality

Ochutnej irský tanec – září 2023

Jako každý rok, i letos proběhne naše tradiční zářijová lekce irského tance pro začátečníky. Ať už hledáte novou aktivitu pro Vaše děti, nebo si zkrátka

Chcete umět irské tance?

Neváhejte se přihlásit na naše kurzy!